У Черкасах змагалися юні гімнастки з 5 міст країни (фото)

DSC_0267
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні у Черкасах змагалися юні гімнастки. На Відкритому чемпіонаті «Зірковий час 2019» з художньої гімнастики боролися спортсменки з 5 міст країни. Змагання організовує ОДЮСШ «Динамо».

Чемпіонат з художньої гімнастики в Черкасах проходить вже вдруге. Приймають  участь 13 команд з Черкас, Золотоноші, Одеси, Вінниці та Полтави.

Чемпіонат триватиме два дні. За цей час у змаганнях візьмуть участь 220 дітей. Викладачка ОДЮСШ та організаторка чемпіонату Наталія Яценко розповіла, що очікувалось більше учасників, але через хвороби вони не змогли взяти участь.

Журі обирає кращих за чіткими вимогами: артистизм, виконання, майстерність та елементи.

DSC_0237

Однак реалізувати проект було б вкрай важко, якби не спонсори, адже батьки учасниць змагань не в змозі профінансувати чемпіонат. Так, фінансово підтримати захід відгукнулася мережа магазинів «Деликат».

- Організатори звернулися до нас вперше. Коли вони попросили про допомогу, у них взагалі не було спонсорів, їм ніхто не хотів допомагати, були лише одні відмовки, що не той час, але знаходити час для розвитку молоді має бути завжди в пріоритеті. Молодь росте і підтримувати здоровий дух дуже важливо для кращого майбутнього нашої нації. Тому ми не могли відмовити, — розповів засновник мережі магазинів «Деликат» Олег Хелетій.

DSC_0207

- Це не перші змагання, до реалізації яких ми долучаємось, адже ми були спонсорами турніру з боксу, змагання з танців. Підтримати змагання всеукраїнського рівня для нас за честь. Ми завжди на боці молоді, для нас приємно стимулювати бажання розвиватися. Я вірю, що у цих дітей велике майбутнє і хтось із них обов’язково стане олімпійським чемпіоном і представлятиме Україну на світовому рівні, — сказав засновник мережі магазинів «Деликат» Денис Буря.

Ще один засновник мережі магазинів «Деликат» Руслан Петрик теж долучився до привітань, побажавши юним талантам – сміливим і сильним духом дівчатам, досягти висот і творити успішну європейську Україну.

Представниця засновників мережі магазинів «Деликат» Юлія Іщенко подякувала всім, хто доклав зусиль у підготовці спортсменок – батькам, тренерам та організаторам.

DSC_0292

DSC_0262

DSC_0280

DSC_0283

First1

Можливо Вас зацікавить