“Автомобілем керував Куниця”: у справі Юрія Лункіна з’явилися нові подробиці

“Автомобілем керував Куниця”: у справі Юрія Лункіна з’явилися нові подробиці
в Новини

Фото “Вичерпно”

Судове засідання у справі загиблого директора 19 школи відбулося сьогодні, 15 липня, у Соснівському районному суді міста Черкаси. На ньому заслухали двох свідків по цивільному позову та двох – по кримінальному. Про це повідомляє журналістка «ВиЧЕрпно».

Нагадаємо, Юрія Лункіна 14 січня 2020 року збили на перехресті вулиць Надпільна-Крилова. Водій автомобіля «Land Rover» збив насмерть чоловіка, який перебував на проїзній частині дороги. Ушкодження, отримані потерпілим, виявились несумісними з життям. Чоловік загинув на місці події. На лаві підсудних — Роман Куниця, який був водієм бізнесмена Юрія Буряка. Раніше Буряк працював у поліції, нині є директором ТОВ «КТС-Сервіс».

У суді 15 березня опитали п’ятьох свідків, тоді з’ясували нові деталі справи. Зокрема, стало відомо, що під час удару Юрій Лункін підлетів на висоту електроопори. На засіданні 22 квітня заслухали сімох свідків, зокрема, і товариша підозрюваного Куниці — Юрія Буряка, який на момент ДТП перебував в автомобілі «Land Rover». 4 червня суд у суді допитали лише одного свідка, адже інші не з’явились.

Зауважимо, адвокат потерпілих Сергій Василенко звернувся із позивними вимогами щодо відшкодування коштів. Із урахуванням спричиненої моральної шкоди дружині загиблого  Людмилі Лункіній потрібно відшкодувати 1,2 млн грн, доньці Ірині Лункіній — 1,5 млн грн.

На сьогоднішньому засіданні свідок по цивільному позову Людмила Скрипай розповіла, що знає родину Лункіних давно, ще зі студентських років. Юрій Лункін, за її словами, повністю забезпечував родину.

“Протягом його життя вони могли дозволити собі подорожувати за кордон. Фінансової скрути я не помічала. Після трагедії їхнє життя кардинально змінилось, насамперед, на психологічному рівні. І донька, і дружина дуже подавлені, вони дещо замкнулися навіть. У матеріальному плані, окрім дачі, нікуди не їздять. Вони часто звертаються по фінансову допомогу, ми, звичайно ж, відгукуємося”, – розповіла Скрипай.

Свідком по кримінальному позову була жінка Іванна, яка у 2020 році перебувала із Романом Куницею в стосунках і вони проживали разом.

“У той вечір до нас приїхав друг Костянтин Бондаренко, ми пили каву та розмовляли. Раптом Буряк подзвонив Роману і попросив щось допомогти, він зібрався і поїхав з дому. Був одягнений у червону куртку. Десь через 20-30 хвилин Роман подзвонив Кості й сказав, що він збив людину. За декілька хвилин він подзвонив вже й мені, сказав те саме. Ми разом із Костянтином виїхали на місце події. Там дорога вже була перекрита, а на місці був адвокат Орленко”, – згадує Іванна.

За інформацією жінки, яку їй повідомив Куниця, автомобілем керував саме він, та як все сталося – підозрюваний не пам’ятає.

У суді допитали й Костянтина Бондаренко, він підтвердив слова Іванни.

“Після пригоди ми спілкувалися, Роман казав мені, що він сидів за кермом. Зараз у нього дуже погіршився стан здоров’я. Я знаю, що він сидить на “таблєточках”, – зазначив Бондаренко.

На сьогоднішньому засіданні мали заслухати ще трьох свідків, проте вони не з‘явились із невідомих причин. Суд виніс ухвалу про їх примусовий привід.

Наступне судове засідання відбудеться 23 вересня 10:00.

“Сьогодні з’явилися нові цікаві моменти по справі, яких ми не знали. Проте ще, як мінімум, два засідання будуть по допитах, і справа дійсно затягується, адже наступне засідання буде аж через два місяці”, – сказала донька загиблого директора школи Ірина Лункіна.

 photo_2021-07-15_13-11-00 (2)

Фото “Вичерпно”