Боротьба триває: черкащан просять підписати петицію проти вирубки лісу

Боротьба триває: черкащан просять підписати петицію проти вирубки лісу
в Новини

Черкаські активісти продовжуть боротьбу проти вирубки лісу. Петицію проти знищення зелених насаджень та розгортання забудови створили на сайті міської ради.

Нагадаємо, нещодавно в мікрорайоні Лісовий почали зрізати сосни. Знищено вже понад 500 дерев. Забудовник, який планує вирізати 1,2 га лісу, будуватиме там “таунхауси”. Детальніше про те, як забудовник отримав дозвіл на будівництво всупереч Генплану міста та судові тяганини, читайте у нашому матеріалі.

Наразі небайдужі черкащани роблять усе, аби зберегти вцілілі дерева. Для цього навіть організували чергування, аби не допустити продовження вирубки лісу.

– Нещодавно містяни були враженні тим, наскільки зухвало міський суд та відповідні департаменти можуть ігнорувати власні рішення – було надано дозвіл на вирубку паркової зони задля будівництва комерційних об’єктів. Ця петиція закликає негайно скасувати відповідне рішення і відкликати дозвіл – оскільки вирубка зеленої зони у місті неминуче веде до проблем з екологією, погіршенню загально обличчя міста, та найголовніше – вона повністю ігнорує думку містян з приводу того, як повинно виглядати їх місто. Лісопаркові зони Черкас – це така ж власність громадян як і цивільні об’єкти, і ні міський голова, ні департаменти не мають права надавати дозвіл на їх вирубку, не провівши перед цим опитування тих, хто живе поруч та користується цією ділянкою, – йдеться у тексті петиції.

Підтримати петицію можна ТУТ.