“Карантин може повністю зруйнувати економіку”, – міський голова Черкас відповів на зауваження посадовців (ВІДЕО)

“Карантин може повністю зруйнувати економіку”, – міський голова Черкас відповів на зауваження посадовців (ВІДЕО)
в Новини

Сьогодні, 1 травня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр охорони здоров’я Максим Степанов відреагували на рішення виконавчого комітету щодо послаблення карантину у Черкасах, зазначивши, що воно може призвести до катастрофічних наслідків. Зі свого боку міський голова Черкас Анатолій Бондаренко записав відеозвернення з приводу таких зауважень.

Читайте також: «Ми не порушували постанов Кабміну, а відновили соціальну справедливість»,

— Анатолій Бондаренко про пом’якшення карантину (ВІДЕО)

– Це рішення викликало бурхливу реакцію, починаючи від правоохоронних органів і завершуючи СБУ. Мене та мою родину не залякати ніякими кримінальними справами. У місті Черкаси є багато кримінальних справ, які досі не розкрито. Потрібно розслідувати ці справи, а не переслідувати рішення виконавчого комітету, який лише відновив соціальну справедливість. На мою думку, великий будівельний гіпермаркет нічим не відрізняється від маленького магазину будівельних матеріалів. Карантин – це добре, але він може повністю зруйнувати економіку країни, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Зазначимо, що згідно рішення, відсьогодні можуть працювати магазини з продажу непродовольчих товарів, будівельних матеріалів, ринки, ярмарки, салони краси, книгарні, майстерні з ремонту взуття, а також літні майданчики кафе та ресторанів.