Відволіктися від війни: маленьких черкащан запрошують на літній відпочинок у денний табір (ФОТО, ВІДЕО)

Відволіктися від війни: маленьких черкащан запрошують на літній відпочинок у денний табір (ФОТО, ВІДЕО)
в Відео, Новини, Освіта і наука

На початку червня в Черкасах запрацював літній денний табір “Планета дитинства”. Він діятиме до 26 серпня, тож усі охочі школярі ще можуть долучитися до відпочинку і з користю провести канікули.

Зазначимо, табір “Планета дитинства” організувала Черкаська міська рада спільно з керівництвом готелю “Черкаси Палац”. Першу зміну дітей урочисто прийняли 7 червня. Нині там завершує відпочинок вже друга зміна – 136 школярів.

У таборі створені необхідні умови для організованого, контрольованого і безпечного дозвілля школярів під наглядом досвідчених педагогів і тренерів у будні дні з 8:00 до 17:30. У розпорядку дня – зарядка, лінійка, різноманітні вікторини та ігри, майстер-класи, екскурсії тощо. Дозвілля організовують відповідно до віку діток. Дітлахи мають можливість вдень відпочити в комфортних номерах. У таборі – дворазове повноцінне харчування (сніданок, обід) та підвечірок.

“Ми тісно співпрацюємо з різними закладами міста – Школою мистецтв, Багатопрофільним центром, Центром дитячої та юнацької творчості, спортивними школами Черкас тощо. Кожного дня після тихої години діти роблять поробки на різних локаціях, займаються спортом, граються”, – розповіла начальниця табору “Планета дитинства” Оксана Волочай.

Світлана Полозенко нині працює вожатою в міському таборі, а в звичайному житті вона – вчителька української мови, літератури та зарубіжної літератури гімназії №9. Вирішила провести власну відпустку в літньому таборі із декількох причин:

“По-перше, зараз не той час, щоб просто сидіти, склавши руки. А, по-друге, я все своє життя маю справу з дітьми і цьогоріч вирішила себе спробувати в новій іпостасі. Я тут працюю з другої зміни, але планую залишитися й надалі”, – запевняє Світлана Полозенко.

У таборі подбали й про безпеку дітей на випадок повітряної тривоги. У приміщенні будівлі, де розміщуються діти, є належним чином облаштоване укриття. Там є три аварійні виходи, посадкові місця, питна вода, печиво, вбиральня, генератор та розетки. Сигнали про ракетну небезпеку тут не ігнорують і дітей щоразу переміщують у бомбосховище.

Із нагоди Дня Конституції України в таборі організували патріотичний квест “Все буде Україна”. Діти, об’єднані в команди, виконували завдання на різних станціях, демонстрували знання про рідний край і Україну. Також до відпочивальників завітали рятувальники управління ДСНС у Черкаській області, які розповіли про правила поводження із вибухонебезпечними предметами та безпеку життєдіяльності.

“Можливість відпочивати мають як діти із Черкас, так і з області. У нас вже були учні із Кам’янки, Чигирина, Сміли тощо. Ми створили всі умови для якісного відпочинку діток. Ласкаво просимо! – закликає відпочивальників начальниця табору “Планета дитинства” Оксана Волочай.

Дарія Шульга – жителька міста Сміла. Про можливість відпочити в таборі дівчинці розповіла мама:

“Я вже раніше була в дитячих таборах, тому з радістю погодилася й цього разу. Мені тут дуже подобається, ми вже ходили в музей, парк, бібліотеку, кінотеатр, зоопарк, боулінг. Я дуже рада, що отримала можливість побувати в цьому таборі. Буду дуже сумувати, тут класно!”.

До кінця літа планують провести ще чотири зміни. До табору запрошують дітей віком від 6 до 14 років. Тривалість однієї зміни становить 10 днів. Вартість відпочинку – 4100 гривень.

Графік змін:

  • І – 07.06-17.06;
  • ІІ – 20.06-02.07;
  • ІІІ – 04.07-15.07;
  • IV – 18.07-29.07;
  • V – 01.08-12.08;
  • VI – 15.08-26.08.

Більш детальну інформацію можна отримати на рецепції готелю “Черкаси Палац” чи за телефонами (067) 461-53-14, (0472) 37-27-07.