Поширити

Реклама

Консультація проктолога в Черкасах

Був зниклим безвісти: Черкаси попрощалися з захисником України

Був зниклим безвісти: Черкаси попрощалися з захисником України

У Черкасах попрощалися з українським захисником, солдатом Миколою Кравцовим.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Микола Вікторович народився у селі Приморське Новоазовського району Донецької області. Закінчив Дубіївську загальноосвітню школу у Черкаському районі. Навчався у Смілянському вищому професійному училищі №11 за спеціальністю токар-револьверник, яке закінчив з відзнакою.

Відслужив строкову військову службу. Проживав у Черкасах. Працював водієм-експедитором у ТОВ «Ходак».

Після початку повномасштабного вторгнення став на захист України зі зброєю в руках. Проходив військову службу на посаді стрільця стрілецького відділення. За час служби був нагороджений відзнакою Міністра оборони України «Хрест сил територіальної оборони» та іменною зброєю від командира 156 батальйону 118 бригади ТрО.

Микола Кравцов залишився вірним військовій присязі та українському народові. Він загинув, виконуючи бойове завдання на східному напрямку. Вважався безвісти зниклим.

Відзначимо, Монастирищина попрощалася із воїном Олексієм Аргатом. Йому назавжди лишилося 29 років.

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Реклама