Реклама

Тальнівщина проводжатиме в останню путь захисника, який поліг ще влітку 2024 року

Тальнівщина проводжатиме в останню путь захисника, який поліг ще влітку 2024 року
в Новини

Захисник України Анатолій Мантула, який вважався зниклим безвісти, загинув, виконуючи бойове завдання, ще влітку 2024 року.

Трагічну звістку оприлюднили на сторінці Тальнівської міської територіальної громади.

Анатолій Сергійович народився 17 січня 1974 року в селі Кобринова Гребля.

Навесні став до лав Збройних Сил України, служив гранатометником. Загинув 23 червня 2024 року на Донеччині, на Покровському напрямку, поблизу населеного пункту Уманське, віддавши життя за свободу та незалежність України.

влітку 2024 року

Завтра, 16 січня, у селі Кобринова Гребля об 11:00 відбудеться церемонія прощання та поховання захисника.

Відзначимо, у Черкаській громаді провели в останню путь полеглого захисника Олександра Добрулю, який загинув, відстоюючи свободу та незалежність України.

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Реклама