Депутати проголосували про створення сектору боротьби з корупцією в Черкаській міськраді.
Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.
Там працюватиме одна людина. Рішення підтримали 26 депутатів.
Нагадаємо, під час минулого засідання депутати не ухвалили рішення про створення відділу з питань запобігання та виявлення корупції.
Відповідно до рішення, новий відділ мав бути підпорядкований безпосередньо міському голові та отримати кадрове, фінансове й матеріально-технічне забезпечення від департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради.
Нагадаємо, що зараз триває засідання сесії Черкаської міської ради з розгляду галузевих та земельних питань. Пряму трансляцію засідання, яку веде наше видання, можна переглянути нижче:
Читайте також інші новини із засідання сесії Черкаської міської ради: