У центрі Черкас запобігли незаконному будівництву
21 березня на Черкащині діятимуть графіки відключення світла
З ініціативи молоді Черкас у місті вдруге відбувся благодійний бал (ФОТО, ВІДЕО)
Пішла з життя медична сестра Черкаського кардіоцентру
У Черкасах триває оновлення та прибирання парків і скверів
В Уманському національному університеті призначили нову виконувачку обов’язків ректора
У ставку в селі на Черкащині сталася задуха риби: що про це говорять фахівці?
Місяці невідомості: “на щиті” повертається смілянин, який поліг у Курській області
Медицина, спорт, підтримка ветеранів: готуються зміни до бюджету черкаської громади
Найближчі дні середньодобова температура на Черкащині почне зростати
Підприємець із Золотоніщини виправдовував збройну агресію рф
У Жашкові 24-річний чоловік викрав дорожню скульптуру «Хлопчик-перехід»
28 березня в Корсунь-Шевченківському попрощаються з Сергієм Русіновим
- Видання Вичерпно
- Новини
- У Черкасах вакциновано менше 40% освітян – Гаркава
У Черкасах вакциновано менше 40% освітян – Гаркава
Станом на 30 серпня в Черкасах повністю імунізуватися проти коронавірусу лише 34% працівників загальноосвітніх закладів міста Черкаси. Про це в студії “Вичерпно” повідомила заступниця міського голови Марина Гаркава.
Раніше в МОН анонсували, що новий навчальний рік розпочнеться в звичайному режимі, адже всі області країни перебувають у “зеленій” карантинній зоні. Зазначимо, у разі встановлення «жовтого» або «помаранчевого» рівня небезпеки забороняється відвідування шкіл та проведення масових закладів у школах, якщо не вакциновано принаймні 80% працівників. Станом на 27 сервня в Черкаській області було вакциновано 70% працівників освіти.
“До позначки 80% нам ще вакцинуватись і вакцинуватись. Тобто, в разі чого, черкаські школи можуть перейти на дистанційне навчання”, – сказала Марина Гаркава.
Як показує аналіз освітньої діяльності за минулий рік, то дистанційна форма навчання не знатна замінити очну.
“Особливо знижується якість навчання в середніх та старших класах, коли діти вдаються до різних маніпуляцій, а вчитель через екран комп’ютера не може на це повпливати. Тому ми дуже сподіваємось, що більшу частину навчального року діти будуть навчатися в класах”, – зазначила заступниця міського голови.
Станом на сьогодні передумов для впровадження дистанційної або змішаної форм навчання немає. Завтра вранці в школах Черкас відбудеться День знань. А вже ввечері, о 17:00, на площі біля Черкаської міської ради влаштують свято «День першокласника».
Детальніше про це та багато іншого дивіться в нашому відео: