Поширити

У селі на Черкащині відкрили Алею Слави

У селі на Черкащині відкрили Алею Слави

14 квітня у селі Паланочка Маньківської громади відкрили Алею Слави.

Про це повідомили в пресслужбі Маньківської громади.

Цей день зібрав разом односельців, представників влади, друзів і рідних загиблих захисників. Присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання, схиливши голови у глибокій пошані до їхнього подвигу.

Після офіційної частини відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків.

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Читайте також: Одним із загиблих працівників київсього автосалону, який постраждав від ворожого обстрілу, виявився черкащанин

Реклама