Поширити

Загинув майже два місяці тому: Черкащина очікує свого Героя “на щиті”

Загинув майже два місяці тому: Черкащина очікує свого Героя “на щиті”

“На щиті” до рідного дому повертається черкащанин Олександр Бойко.

Інформацію про це повідомили на фейсбук-сторінці Калинопільської селищної ради.

Олександр Олександрович Бойко народився в 1989 році й був жителем села Розсохуватка.

Із перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України Олександр Олександрович став на захист Батьківщини та разом із побратимами виконував свій військовий обов’язок.

Проходив військову службу старшим сержантом у складі однієї з військових частин Державної прикордонної служби України.

Загинув захисник 18 березня 2026 року під час виконання бойового завдання на Сумщині.

Наразі очікується повернення Героя до рідного дому “на щиті”.

Про дату та час зустрічі автомобіля з тілом захисника, формування “живого” коридору, церемонію прощання й місце поховання стане відомо згодом.

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Реклама