ОПЗЖ – це колаборанти та злочинці: Анатолій Бондаренко про перебування експредставників партії в ЧМР (ВІДЕО)

ОПЗЖ – це колаборанти та злочинці: Анатолій Бондаренко про перебування експредставників партії в ЧМР (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Представників від проросійської партії Опозиційна платформа “За життя”, діяльність якої в Україні наразі призупинена, нехай навіть і колишніх, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вважає колаборантами і злочинцями. Свою позицію з приводу їхньої діяльності він висловив під час спілкування з журналістами “ВиЧЕрпно”.

Читайте також: У Черкаській облраді розпустили фракцію ОПЗЖ

Також, зауважує Бондаренко, робити заяви про розпуск партії потрібно було не 1 березня, а в перший же день вторгнення росії на територію України.

– Я б більш жорсткіше діяв на місці правоохоронців. Думаю, у них є всі записи: хто які давав директиви, – коментує очільник Черкас.

Варто нагадати, що не всі представники цієї проросійської партії в Черкаській міській раді відразу заявили про вихід із партії. Зокрема, голова фракції ОПЗЖ в ЧМР Олександр Замирайло спочатку заявив, що не збирається покидати партію, пояснивши це тим, що начебто “партійна приналежність не має відношення до війни”. Щоправда вже за декілька днів написав на своїй сторінці у фейсбуці, що таки припиняє свою діяльність в ОПЗЖ.

– Опозиційна платформа “За життя” – це колаборанти, злочинці й посіпаки, які злочинцям допомагають. Оце чітко потрібно сказати… Вони повинні нести відповідальність. На цьому крапка, – відзначив Анатолій Бондаренко.

Чи буде підніматися питання про складаннями колишніми партійцями від ОПЗЖ депутатських мандатів, наразі Бондаренко сказати не може.

– Кожен депутат має право піднімати все, що він захоче (звернутися з приводу складання депутатських мандатів експредставниками від ОПЗЖ – ред.). А то одні хочуть видворити їх із зали, інші тихо проводять з ними перемовини, як би це там більшість-меншість потім формувати, їх якось би там залучити… Я сказав, що не буду ні про одне, ні про інше говорити, – підсумував міський голова.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: