Президент передав “полум’яний” привіт міському голові Черкас (ВІДЕО)

Президент передав “полум’яний” привіт міському голові Черкас (ВІДЕО)
в Новини

Президент України Володимир Зеленський відреагував на рішення виконавчого комітету щодо послаблення карантину у Черкасах, а також передав “полум’яний” привіт міському голові Анатолію Бондаренку, зазначивши, що за такі дії передбачена юридична відповідальність.

Читайте також: Анатолій Бондаренко отримав повістку від поліції

після рішення щодо пом’якшення карантину в Черкасах

– Окремий “полум’яний” привіт особисто від президента, а також Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України хочу передати міському голові Черкас, який разом з міською радою загубили календар та збиралися пом’якшувати карантинні заходи раніше 11 травня. Це спроба заробити політичні рейтинги ціною життята здоров’я жителів міста. І це буде мати відповідні юридичні наслідки. Не треба займатися самодіяльністю, яка ставить під загрозу безпеку людей, – зауважив Володимир Зеленський.

Зазначимо, що сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр охорони здоров’я Максим Степанов відреагували на рішення виконавчого комітету щодо послаблення карантину у Черкасах, зазначивши, що воно може призвести до катастрофічних наслідків.

У свою чергу міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наголосив, що потрібно розслідувати інші кримінальні справи, а не переслідувати рішення виконавчого комітету, який лише відновив соціальну справедливість. На його думку, карантин може повністю зруйнувати економіку країни.

Детальніше дивіться у відео (з 4:17):