21 березня на Черкащині діятимуть графіки відключення світла
З ініціативи молоді Черкас у місті вдруге відбувся благодійний бал (ФОТО, ВІДЕО)
Пішла з життя медична сестра Черкаського кардіоцентру
У Черкасах триває оновлення та прибирання парків і скверів
В Уманському національному університеті призначили нову виконувачку обов’язків ректора
У ставку в селі на Черкащині сталася задуха риби: що про це говорять фахівці?
Місяці невідомості: “на щиті” повертається смілянин, який поліг у Курській області
Медицина, спорт, підтримка ветеранів: готуються зміни до бюджету черкаської громади
Найближчі дні середньодобова температура на Черкащині почне зростати
Підприємець із Золотоніщини виправдовував збройну агресію рф
У Жашкові 24-річний чоловік викрав дорожню скульптуру «Хлопчик-перехід»
28 березня в Корсунь-Шевченківському попрощаються з Сергієм Русіновим
Перший випадок отруєння грибами на Черкащині цьогоріч зафіксували ще в лютому
- Видання Вичерпно
- Відео
- Що думають Че: як черкащани ставляться до ідеї створення кладовища для полеглих військових у Соборному парку? (ВІДЕО)
Що думають Че: як черкащани ставляться до ідеї створення кладовища для полеглих військових у Соборному парку? (ВІДЕО)
У місті Черкаси почали обговорювати ідею щодо облаштування нового меморіального кладовища для загиблих військовослужбовців у Соборному парку, який розташований біля Свято-Михайлівського собору.
Резонансу це питання набуло після того, як міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у прямому етері розповів, що незабаром не буде місця на території Алеї Слави для поховання захисників. Наразі в обласному центрі є три варіанти місць, де можна розмістити нову Алею Слави — напроти кладовища по вулиці Одеській, з правого боку при в’їзді в місто, є також ділянка розміром один гектар перед кладовищем по вулиці Лейтенанта Мукана.
Також одним із варіантів для розміщення меморіального кладовища міський голова назвав Соборний парк. Хтось у соціальних мережах підтримав цю ідею, а хтось – ні.
Журналісти видання “ВиЧЕрпно” вирішили запитати містян, як вони ставляться до ідеї створення кладовища для військових у Соборному парку. Їх відповіді дізнавайтеся під час перегляду відео:
Нагадаємо, що раніше ми запитували, як містяни ставляться до ідеї будівництва АЕС на території Черкащини, тож дізнавайтеся їх думку ТУТ.