Скалічений 7-річний хлопчик помер у лікарні так і не прийшовши до тями

Скалічений 7-річний хлопчик помер у лікарні так і не прийшовши до тями
в Новини

Травмований хлопчик, якого 24 серпня доставили до Черкаської обласної дитячої лікарні з численними ушкодженнями, помер учора в лікарні. Про це в коментарі “Вичерпно” повідомив головний лікар Черкаської обласної дитячої лікарні Микола Кондрацький.

Нагадаємо, 24 серпня до реанімаційного відділення Черкаської обласної дитячої лікарні доставили хлопчика, 2014 року народження. Дитину госпіталізували з тілесними ушкодженнями. Жінка, яка гляділа дитину, викликала «швидку» лише за декілька днів після інциденту.

Поліція відкрила два кримінальні провадження за фактом травмування 7-річної дитини. Соснівський районний суд міста Черкаси обрав запобіжний захід Вікторії Лясовій — жінці, яка недогледіла за семирічним хлопчиком. ЇЇ затримано на 60 діб. Юрію Лясову, прийомному “діду” скаліченої дитини також обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави терміном 60 діб.

Прийомний батько травмованого хлопчика запевняє, що над дитиною ніхто не знущався, а всі отримані травми — нещасний випадок.