Служба в справах дітей перевірила квартиру Лясових. На облік сім’ю не ставитимуть

в Новини

Скриншот із сюжету «ТСН»

Служба в справах дітей Черкаської міської ради обстежила квартиру, де живе родина Лясових. За фактом перевірки підстав для взяття на облік сім’ї, що перебуває в складних життєвих обставинах, не виявили. Про це виданню «Вичерпно» розповіла начальниця служби в справах дітей ЧМР Світлана Шишлюк.

«Ми були вдома, обстежували умови проживання. Там чотирьохкімнатна квартира, для кожної дитини виділена окрема кімната з усіма необхідними меблями та обладнанням. Ми не можемо сказати, що дітьми там не займалися», — зазначила Шишлюк.

За її словами, ніякої негативної інформації про цю родину раніше не надходило. Андрій — син матері від першого шлюбу. У цій родині він не був всиновленим чи прийомним, дитині просто змінили прізвище. Меншій сестричці хлопчика три роки, вона ще не відвідує садок. Андрій лише закінчив перший клас. У школі про нього також відгукуються позитивно.

«Школа надала позитивну характеристику і на дитину, і на сім’ю. Вони написали, що мама дуже турботлива, цікавилася дитиною, постійно приходила до школи. Жодної інформації, яка би могла насторожити, не було».

Після смерті хлопчика із сім’єю працюватиме служба в справах дітей та Центр соціальних служб для того, щоб «допомогти сім’ї вийти із кризової ситуації».

«На юридичний облік ми їх не ставимо, бо для цього немає підстав», — зауважила Світлана Шишлюк. 

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)