Служба в справах дітей перевірила квартиру Лясових. На облік сім’ю не ставитимуть

Служба в справах дітей перевірила квартиру Лясових. На облік сім’ю не ставитимуть
в Новини

Скриншот із сюжету “ТСН”

Служба в справах дітей Черкаської міської ради обстежила квартиру, де живе родина Лясових. За фактом перевірки підстав для взяття на облік сім’ї, що перебуває в складних життєвих обставинах, не виявили. Про це виданню “Вичерпно” розповіла начальниця служби в справах дітей ЧМР Світлана Шишлюк.

“Ми були вдома, обстежували умови проживання. Там чотирьохкімнатна квартира, для кожної дитини виділена окрема кімната з усіма необхідними меблями та обладнанням. Ми не можемо сказати, що дітьми там не займалися”, – зазначила Шишлюк.

За її словами, ніякої негативної інформації про цю родину раніше не надходило. Андрій – син матері від першого шлюбу. У цій родині він не був всиновленим чи прийомним, дитині просто змінили прізвище. Меншій сестричці хлопчика три роки, вона ще не відвідує садок. Андрій лише закінчив перший клас. У школі про нього також відгукуються позитивно.

“Школа надала позитивну характеристику і на дитину, і на сім’ю. Вони написали, що мама дуже турботлива, цікавилася дитиною, постійно приходила до школи. Жодної інформації, яка би могла насторожити, не було”.

Після смерті хлопчика із сім’єю працюватиме служба в справах дітей та Центр соціальних служб для того, щоб “допомогти сім’ї вийти із кризової ситуації”.

“На юридичний облік ми їх не ставимо, бо для цього немає підстав”, – зауважила Світлана Шишлюк.