Суддя, який мав розглянути апеляцію Кухарчука, взяв самовідвід (ФОТО, ВІДЕО)

Суддя, який мав розглянути апеляцію Кухарчука, взяв самовідвід (ФОТО, ВІДЕО)
в Новини

Суддя Апеляційного суду Черкаської області Микола Ятченко, який повинен був розглянути оскарження лідера “Нацкорпусу” Черкащини Дмитра Кухарчука щодо запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту, взяв самовідвід. Тож судове засідання у справі лідера “Нацкорпусу” Черкащини Дмитра Кухарчука так і не відбулося.

У свою чергу, матір Дмитра Кухарчука, Лілія Кухарчук вважає, що таке рішення є доцільним.

– Вважаю, що таке рішення є правильним, – говорить мати нацкорпусівця та додає. –  Я не погоджуюся з рішенням суду про те, що мій син повинен знаходитися під цілодобовим домашнім арештом. Він є постраждалою особою і вважаю, що все це незаконно. Я думаю, що апеляційний суд повинен довести його непричетність, – зазначила Лілія Кухарчук.

Суддя, який мав розглянути апеляцію Кухарчука, взяв самовідвід (ФОТО)

Варто зауважити, що на судовому засіданні були присутні народний депутат України Олег Петренко та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

– Я думаю, що у нас в місті все нормально і ніяких заворушень немає. Немає ніяких ознак порушення громадського порядку. Я вважаю, що наявність пожежних машин на вході перед Будинком правосуддя, є штучним нагнітанням ситуації. Люди, які причетні до крадіжок в армії, повинні бути покарані. Ці люди, яких звинувачують у порушенні громадського порядку, вимагають виключно покарання для тих, хто причетний до розкрадання, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Суддя, який мав розглянути апеляцію Кухарчука, взяв самовідвід (ФОТО)

Нагадаємо, 9 березня, під час візиту в Черкаси Президента України Петра Порошенка сталися сутички між правоохоронцями та представниками Нацкорпусу. Представники Нацкорпусу прийшли на виступ Президента біля палацу Дружби народів, коли зі сцени звучав гімн України. Вони намагалися прорватися на сцену, проте на заваді стали правоохоронці. Після цьго виникла бійка.

Суддя, який мав розглянути апеляцію Кухарчука, взяв самовідвід (ФОТО)

У стутичці постраждав  керівник Національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий та ще 15 правоохоронців. Один з них опинився в реанімації.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження.