У новозбудованому храмі в Білозір’ї відбулося перше святкове богослужіння (ФОТО)

У новозбудованому храмі в Білозір’ї відбулося перше святкове богослужіння (ФОТО)
в Новини

У храмі Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ в Білозір’ї відбулася перша літургія. Про це повідомляє журналістка “Вичерпно” з місця події.

Нагадаємо, будівництво храму започаткували ще в 2016 році. До Дня захисника України та українського козацтва було освячено місце побудови храму – на території старого кладовища.

“Коли ми розпочинали будівельні роботи всередині храму, то думали, що не встигнемо до Різдва. Із усіма небайдужими ми працювали до ночі. Коли надійшли до нас люстри, ми із головою громади та працівниками сільської ради тут до другої години ночі їх складали. Справді, ми намагалися зробити все можливе і неможливе, аби храм мав такий вигляд, як зараз. Найбільшою радістю для священика є присутність у храмі багатьох людей і сьогодні я сповна щасливий”, – сказав отець Іван Сідельник.

Надалі богослужіння відбуватимуться щонеділі всередині новозбудованого храму.

“Сьогодні ще не відкриття храму, це лише перша служба всередині приміщення. Я вдячний кожному із вас за допомогу, адже насправді ми збираємо кожну копійку для будівництва. Запрошуємо усіх розділяти нашу радість саме в українській православній церкві”, – закликав місцевих жителів голова Білозірської ТГ Володимир Міцук.

Попри все, є ще багато незавершених робіт. На своїй сторінці у фейсбуці отець Іван закликав усіх небайдужих допомогти фінансово, аби виконати всі внутрішні роботи в храмі.

Реквізити:

Код ЄДРПОУ 40247514

Р/Р 093052990000026003011604729 (АТ КБ ПРИВАТБАНК)

Номер карти: 5169330523211230