«Він недосконалий, але місту потрібний»: Черкаси — із бюджетом розвитку

в Новини

На сьогоднішній сесії депутати Черкаської міської ради ухвалили бюджет розвитку міста Черкаси. Загальна сума складає 530 мільйонів гривень. За проголосували 38 обранців, проти — 0 , утрималися — 1, не голосували — 3. Про це повідомляє кореспондентка «ВиЧЕрпно» з місця події.

Попередньо депутати проголосували за програму соціально-економічного розвитку міста.

Зазначимо, Черкаси — єдиний обласний центр в Україні, який досі не мав ПСЕРу та бюджету розвитку. Бюджет розвитку цьогоріч складав майже 360 мільйонів гривень.

24 лютого члени виконавчого комітету внесли зміни до бюджету, збільшивши його на понад 170 мільйонів. Кошти планують отримати від продажу комунального майна та землі.

— Було б логічно виставити всі ділянки на аукціон. Це дало б змогу прозоро продати ті земельні ділянки тим забудовникам, які готові їх забудувати, — зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

sesia

— Бюджет нереальний, адже більше, ніж 20 мільйонів від продажу землі ніколи в нас не надходило. Через те, що в міськраді працює організована група, фінансуються ті об’єкти, які вигідні деяким особам, а кошти розпорошуються, — зазначила депутатка Любов Майборода.

Однопартієць Майбороди Геннадій Шевченко, зазначив, що бюджет цьогоріч недосконалий, але його треба ухвалити:

«Так, він недосконалий, але місту потрібний. Тягнути же немає куди, адже зараз вже березень! Я пропоную проголосувати за бюджет, який вже є, а потім вже вносити зміни».

Можливо Вас зацікавить

Новини
Збитки понад 800 тисяч: підприємець незаконно використовував підземні води Черкас
Новини
Які спортивні події відбудуться в Черкасах цього тижня
Новини
Вісім пожеж на відкритих територіях ліквідували за вихідні