Поширити

Виконуючи військовий обов’язок, загинули двоє захисників із Черкас

Виконуючи військовий обов’язок, загинули двоє захисників із Черкас

Сьогодні у Черкасах попрощалися із двома Героями — Антоном Моісєєнком та Віталієм Коцюбою.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Антон Моісєєнко народився у Донецьку. Там закінчив ЗОШ №33. Після школи він вступив у Донецький електрометалургійний технікум та отримав спеціальність “обладнання заводів чорної металургії, кваліфікація технік-механік”. Потім проходив строкову військову службу. Пізніше працював техніком-механіком на Донецькому металургійному заводі, машиністом підіймальних установок на Відокремленому підрозділі “Шахта 1-3 Новоградівська” Державного підприємства “Селидоввугілля”.

На захист Батьківщини став від початку повномасштабного вторгнення, проходив військову службу на посаді водія-електрика. Вірний військовій присязі, виявивши стійкість та мужність, загинув на Донеччині. Захиснику було 53 роки.

Віталій Коцюба народився у Черкасах. Навчався в Канівській школі-інтернаті. Після вступив до Черкаського технічного училища №15, де отримав спеціальність “зварювальник”. Проходив військову службу на посаді оператора взводу протитанкових ракетних комплексів.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув на Донеччині. Віталію Коцюбі було 34 роки.

Раніше ми писали, що загиблого захисника із села Козацьке Звенигородської громади Дениса Чупріна посмертно відзначили орденами «За мужність» ІІІ ступеня. На момент загибелі воїну виповнився 21 рік.

Реклама