Євпак розповів чи балотуватиметься від «Слуги народу»

в Новини

Черкаський підприємець, колишній кандидат у нардепи від партії «Голос» Віктор Євпак розповів, чи балотуватиметься від партії «Слуга народу» на посаду міського голови, повідомляє «Прочерк«.

– Так, я розглядаюся як один із кандидатів у мери Черкас. Вони («Слуги народу») виходили на мене. Вважаю, що після діючого мера в мене найбільший рейтинг. Рішення приймаю не я, а приймаються в Києві. Попри те, я не чекаю їх рішення. Я працюю далі. Щодо Олега Кукліна, я так розумію, це ставленик нардепа Любові Шпак. Щодо Олександра Скічка, то думаю, це не його рівень, і йому це не цікаво.

На відповідь на питання, якщо «Слуги народу» його не підтримають, все одно балотуватиметься в міського голови, відповів так:

– Так, все, що я декларував на початку травня, все так і залишається. Вважаю, що мій головний конкурент у Черкасах – це Анатолій Бондаренко. Щоб покращити ситуацію в місті, треба якісна нормальна коаліція. І про коаліції треба говорити зараз, а не перед якимись тендерами. І тому я чітко казав, що готовий обговорювати цілі, стратегії, методику об’єднання з майже всіма, окрім ОПЗЖ та «Батьківщини».

Можливо Вас зацікавить

Новини
На Черкащині підробляли сільськогосподарську хімію
Новини
Скільки черкаських шкіл зможуть працювати у «жовтій» зоні
Новини
У школах на Черкащині спецобладнення ідентифікує обличчя і контролює масковий режим