Загиблому начальнику поліції Черкащини встановили меморіальну дошку

Загиблому начальнику поліції Черкащини встановили меморіальну дошку
в Новини

На приміщенні ГУНП в Черкасах з’явилась меморіальна дошка, присвячена загиблому очільнику поліції області Михайлу Куратченку.

Нагадаємо, черкаські поліцейські несли службу у складі зведеного загону на Херсонщині. Керував цим загоном особисто Михайло Куратченко. Правоохоронці потрапили у мінну пастку окупантів, яка привела в дію закопаний фугас, виготовлений із боєприпасів до крупнокаліберної артилерії. Хлопці підірвалися на каскаді ворожих мін та боєприпасів. Троє поліцейських загинули на місці, один – помер у лікарні. Пізніще надійшло повідомлення, що перестало битися серце поліцейського Михайла Пустовіта. Лікарі до останнього боролися за його життя, проте врятувати не змогли. Згодом правоохоронці повідомили про ще одну втрату. Не стало і ще одного Черкаського поліцейського, який отримав у той день важкі поранення – Віктора Мазуренка.

9 грудня в ПК “Дружба народів” попрощалися із Михайлом Куратченком, кінологом Сергієм Ненаду, помічником чергового СРПП Уманського райуправління поліції Вадимом Періжком. Тіло одного загиблого Ігоря Мельника ще не доставили, тому прощання з ним відбудеться в інший день.