Акцію для захисту вцілілого лісу проводять зараз у Черкасах (ФОТО)

Акцію для захисту вцілілого лісу проводять зараз у Черкасах (ФОТО)
в Новини

Зараз небайдужі черкасці влаштували акцію перед будівлею Придніпровського виконкому для привернення уваги до проблеми, яка нещодавно виникла у місті. Про це повідомила журналістка “ВиЧЕрпно” із місця події.

Активісти встановили на вході в будівлю інсталяцію зі спиляними забудовником деревами та написом “Героїчно загинув у нерівному бою з шайкою ценічних та підступних корупціонерів за підтримкою мерії Черкас під час російсько-української війни”.

До мітингувальників вийшли правоохоронці, які запевнили, що вже проводять підрахування збитків.

“Ми хочемо показати, що вирубувати ліси – недопустимо. Ми хочемо привернути до себе увагу і нагадати нашим можновладцям, що ми їх обирали для того, щоб вони  захищали наші права”, – заявив активіст Андрій Шемшур.

Мітингувальники розповіли, що цією акцією хочуть досягнути спільної мети. Зокрема, скасувати містобудівні умови та відновити зелені насадження. Адже нині зрубано близько 500 дерев.

Нагадаємо, 20 лютого в мікрорайоні Лісовий почали зрізати сосни. Знищено вже понад 500 дерев. Забудовник, який планує вирізати 1,2 га лісу, будуватиме там “таунхауси”. Детальніше про те, як забудовник отримав дозвіл на будівництво всупереч Генплану міста та судові тяганини, читайте у нашому матеріалі.

Спершу Анатолій Бондаренко відреагував на ці події дописом у фейсбуці, у якому назвав забудовників цинічними вандалами та запевнив, що кожен має відповідати за свої вчинки та за шкоду, яку він наніс суспільству. Далі ж очільнік міста відгукнувся на заклик активістів та приїхав на зустріч з ними.

Наразі небайдужі черкащани роблять усе, аби зберегти вцілілі дерева. Для цього навіть організували чергування, щоб не допустити продовження вирубки лісу. А також активісти створили петицію на сайті міськради, яка зібрала необхідну кількість підписів менше, ніж за день.

Сьогодні ж ці петиції мають розглянути на сесії міської ради. Також, як запевняв на зустрічі з активістами директор Департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін, питання скасування містобудівних умов винесено на сесію та також будуть розглядати депутати міськради.