Не з’явився один із адвокатів Шадловського: суд у справі замовлення вбивства Ботнара перенесли

Не з’явився один із адвокатів Шадловського: суд у справі замовлення вбивства Ботнара перенесли
в Новини

Судове засідання у справі щодо замовлення вбивства колишнього заступника Черкаської міської ради Юрія Ботнара перенесли через те, що на суд не з’явився один з адвокатів обвинуваченого. Про це Ботнар повідомив у коментарі виданню “Вичерпно”. 

Нагадаємо, 16 липня міський голова Анатолій Бондаренко повідомив про зникнення Ботнара, зазначивши, шо він зник ще ввечері 15 липня. Вже 16 липня був затриманий Максим Шадловський, який, імовірно, замовив вбивство Ботнара. Для реалізації задуманого він попросив свого знайомого допомогти і знайти виконавця. За це він пообіцяв 1500 доларів США. Після вдалого інсценування злочину, організатора вбивства затримали.

Так, Шадловський обвинувачується в закінченому замаху на організацію умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п. 4 та п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України). Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.

На думку Юрія Ботнара, нині відбувається затягування розгляду справи, аби Максим Шадловський міг уникнути покарання через закінчення термінів.

“Спочатку ДБР рік «вело слідство». Потім «захворів» прокурор, сьогодні не зміг прийти один з адвокатів обвинуваченого, наступного разу не зможе прийти інший і так до нескінченності. Сьогодні суддею Кончиною мені було відмовлено в праві отримувати повістки про час і дату засідань. Крім того, суд не зобов’язав обласну прокуратуру надати мені матеріали провадження, з якими я мав би ознайомитися”, – написав Юрій Ботнар у фейсбуці.

У коментарі “Вичерпно” речниця Черкаської обласної прокуратури Світлана Андрейченко повідомила, що наступне засідання відбудеться на 16 липня об 11:30 в Соснівському районному суді міста Черкаси.