Поширити

Брав участь в обороні Авдіївки: Черкащина простилася з ветераном війни, який отримав важке поранення

Брав участь в обороні Авдіївки: Черкащина простилася з ветераном війни, який отримав важке поранення

22 червня 2026 року, після тривалої боротьби за життя внаслідок важкого поранення, зупинилося серце черкащанина, жителя села Нехайки, ветерана війни Володимира Кохна.

Про це повідомила голова селища Драбів Світлана Орел.

Народився Володимир Миколайович 16 квітня 1970 року в селі Нехайки. Тут проживав з родиною, працював на рідній землі.

У лютому 2022 року він одним із перших став на захист країни. Вже у березні 2022 року разом з побратимами-земляками поповнив ряди ЗСУ, а у лютому 2023 року відправився на схід. Брав участь в обороні Авдіївки, в боях біля Красногорівки, Веселого, Кам’янки, Донецьких дач, Крутої Балки, Очеретиного, Опитного. Тримали позиції щоб ворог не зміг прорватися до найвищого авдієвського терекону та міста.

У травні 2023 року Володимир отримав важке поранення. З того часу тривала його боротьба за життя. Але, на жаль, хвороба виявилася сильнішою.

Поховали захисника 24 червня у рідному селі.

Відзначимо, додому “на щиті” також повернуся захисник, житель селища Драбове-Барятинське, що на Черкащині, Віталій Задорожний. Воїн загинув у бою ще в 2025 році.

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Реклама