Поширити

Навіки в строю: Черкащина простилася ще з чотирма воїнами

Навіки в строю: Черкащина простилася ще з чотирма воїнами

Черкащина простилася ще з чотирма воїнами-захисниками України, які полягли на війні.

Про це повідомила голова Черкаської РВА Валерія Яненко.

У Черкаській громаді в останній путь провели Ярослава Скачкова та Олексія Скрипника.

  • Ярослав Скачков — солдат. Служив навідником десантно-штурмового відділення. На початку лютого 2025 року зник безвісти на північно-східному напрямку. Після обміну тіл загиблих військовослужбовців факт його загибелі було підтверджено.
  • Олексій Скрипник — старший солдат. Служив старшим стрільцем десантно-штурмового відділення. Вважався зниклим безвісти. Після обміну тіл загиблих військовослужбовців факт його загибелі було підтверджено.

У Леськівській громаді віддали останню шану Ігорю Ведмеденку.

  • Ігор Ведмеденко — воїн-захисник, який віддав життя за Україну та її майбутнє.

У Балаклеївській громаді попрощалися із Героєм Валерієм Тхоренком.

  • Валерій Тхоренко — молодший сержант. Зник безвісти 26 травня 2022 року після бойового зіткнення з противником. Після тривалих пошуків повернувся додому «на щиті».

Відзначимо, на війні загинув черкащанин, солдат Роман Проскуряков, 1985 року народження. 

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Реклама