Поширити

Зник безвісти понад чотири місяці тому: “на щиті” повертається Герой із Золотоніщини

Зник безвісти понад чотири місяці тому: “на щиті” повертається Герой із Золотоніщини

До рідного дому “на щиті” повертається солдат із Золотоніщини Олег Мусікевич.

Інформацію про це повідомили на фейсбук-сторінці виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

Олег Євгенійович народився 22 вересня 1982 року.

Він пішов захищати країну для того, щоб народ мав змогу жити під мирним небом.

Від лютого 2026 року вважався зниклим безвісти.

На жаль, життя воїна обірвалося 15 лютого 2026 року поблизу населеного пункту Вербове Синельниківського району Дніпропетровської області під час виконання бойового завдання в бою за Україну, внаслідок удару fpv-дрону окупантів.

У зв’язку з похованням полеглого захисника, 24 червня 2026 року в Золотоніській територіальній громаді оголошено День жалоби.

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Реклама