Ігор Волошин отримав повістку від поліції після рішення щодо пом’якшення карантину в Черкасах

Ігор Волошин отримав повістку від поліції після рішення щодо пом’якшення карантину в Черкасах
в Новини

Заступник міського голови Черкас Ігор Волошин отримав повістку від поліції з вимогою з’явитися 4 травня до місцевого відділку. Відповідну світлину він розмістив на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”.

Нагадаємо, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко теж отримав повістку із вимогою з’явитися до відділку.

Читайте також: «Ми не порушували постанов Кабміну, а відновили соціальну справедливість», — Анатолій Бондаренко про пом’якшення карантину (ВІДЕО)

– Удень зателефонувала слідча, запросила прийти і дати свідчення щодо ухваленого рішення про пом’якшені карантинні заходи в Черкасах. Я повідомив, що обов’язково буду в понеділок разом із адвокатом. Усе погодили і домовилися, – зазначив у своєму дописі Ігор Волошин.

95968088_3494743583872401_7111039547961507840_n

Зазначимо, що сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр охорони здоров’я Максим Степанов відреагували на рішення виконавчого комітету щодо послаблення карантину у Черкасах, зазначивши, що воно може призвести до катастрофічних наслідків.

Зі свого боку міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наголосив, що потрібно розслідувати інші кримінальні справи, а не переслідувати рішення виконавчого комітету, який лише відновив соціальну справедливість. На його думку, карантин може повністю зруйнувати економіку країни.

Додамо, що згідно рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради, відсьогодні можуть працювати магазини з продажу непродовольчих товарів, будівельних матеріалів, ринки, ярмарки, салони краси, книгарні, майстерні з ремонту взуття, а також літні майданчики кафе та ресторанів.