Черкаська прокуратура оскаржила в суді забудову Замкового узвозу

Черкаська прокуратура оскаржила в суді забудову Замкового узвозу
в Новини

Прокурори Черкаської окружної прокуратури подали до суду позов про скасування наказу про затвердження забудовнику містобудівних умов та обмежень для будівництва житлових будинків по вул. Гагаріна, 60 в місті Черкаси. Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.

У жовтні 2021 року один із підрозділів Черкаської міської ради видав забудовнику ПП “Надія” містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартирних житлових будинків на земельній ділянці, що належить до земель рекреаційного призначення та на якій розташовано декілька об’єктів культурної спадщини.

Однак, за чинним законодавством будь-яке нове будівництво в історичних населених місцях, серед яких Урядом визначено й місто Черкаси, за відсутності історико-архітектурного опорного плану, є незаконним.

Прокуратура в місцевому окружному адміністративному суді вже довела протиправність бездіяльності виконавчого комітету Черкаської міської ради щодо розроблення цього документу. Його наявність унеможливила б виникнення вказаної вище конфліктної ситуації із можливою забудовою історичного місця. Наразі в окружному адміністративному суді відкрили провадження у справі.

Нагадаємо, 20 грудня депутати Черкаської міськради в повному обсязі підтримали електронну петицію щодо заборони забудови Замкового узвозу. 

Читайте також інші новини із цієї теми: